Humoristicko – poetické pásmo Václava Strejčeka sa nieslo v znamení dobrej nálady

V stredu 15. novembra sa v Knižnici Antona Bernoláka v Nových Zámkoch konalo humoristicko – poetické pásmo Václava Strejčeka s názvom Z archívu 5. Podujatie sprevádzala dobrá nálada aj vďaka účinkujúcim – hudobníkom Jozefovi Palackovi, Petrovi Palackovi a Mariánovi Hralovi, ktorí so svojimi country pesničkami rozveselili nejedného diváka. Na podujatí sa predstavili aj divadelníci Zuzana Molnárová a Martin Ferus, ktorí zahrali scénku z divadelnej inscenácie s názvom Smoliar, ktorú režíroval Václav Strejček a Jozef Palacka. Večer obohatili aj recitátori z LK GENERÁCIE. 

Humoristicko – poetické pásmo Václava Strejčeka  bolo určené dospelým divákom. Na podujatí zazneli erotické aforizmy, básne a eseje. Václav Strejček zahrali spoločne s Jozefom Palackom krátku vtipnú scénku s názvom „Na rybách“.  Prítomní diváci ocenili výkony účinkujúcich veľkým potleskom. 

Slávka

Prečítajte si všetky články od: Slávka Haverlíková

Zdriaďovateľom knižnice je Nitriansky samosprávny kraj Mesto Nové Zámky InfoLib Fond na podporu kultúry národnostných menšín Fond na podporu umenia Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči Knižnično-informačný systém DAWINCI InfoGate Partnerská knižnica Národnej rady SR Sídlo je prístupné podľa štandardov Blind Friendly
Odoberajte Newsletter