Literárny klub Generácie

Literárny klub Generácie je otvorená komunita, ktorá združuje milovníkov poézie, píšucich básnikov, ale i autorov ostatných žánrov a recitátorov. V súčasnosti vstupuje klub do 28. roku aktívnej činnosti. Za tento čas pripravil množstvo zaujímavých a hodnotných literárnych podujatí.

Zobraziť viac
ikona

Čitateľský klub sci-fi Orion

Pracuje pri Knižnici Antona Bernoláka v Nových Zámkoch už od roku 1988. Členovia klubu sa pravidelne schádzajú dvakrát v mesiaci, vždy v piatok o 17:15 v priestoroch knižnice. Za dobu existencie to boli už stovky stretnutí ľudí, ktorých spája spoločný záujem a snaha zmysluplne tráviť voľný čas.

Zobraziť viac
ikona

Čitateľský klub Baby/nec

Čitateľský klub Baby/nec organizuje neformálne stretnutia o literatúre. Pri dobrej káve či čaji si môžete oddýchnuť v priateľskej atmosfére. Nerozprávame sa len o literatúre, ale aj o témach každodenného života. Klub je určený pre dámy nad 55 rokov. Tešíme sa na každú novú členku.

Zobraziť viac
ikona

Čitateľský klub Puella

Čitateľský klub Puella je klub pre tínedžerov/tínedžerky a nadšencov/nadšenkyne YA literatúry. Ponúkame ti možnosť, načrieť medzi stránky (nielen) young adult literatúry a spoznávať nové svety plné fantázie.

Zobraziť viac
ikona

Klub kreatívnej tvorby

Klub kreatívnej tvorby je otvorená komunita, ktorá združuje kreatívnych tvorcov HANDMADE. Členky svoje nápady vyrábajú vlastnoručne, navzájom sa inšpirujú a odovzdávajú si svoje zručnosti.

Zobraziť viac
ikona
Mesto Nové Zámky InfoLib Fond na podporu kultúry národnostných menšín Fond na podporu umenia Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči Knižnično-informačný systém DAWINCI InfoGate Partnerská knižnica Národnej rady SR Zdriaďovateľom knižnice je Nitriansky samosprávny kraj Sídlo je prístupné podľa štandardov Blind Friendly