report – Vernisáž „S knihou do neznáma“

Dňa 14.6. 2022 sa konala vernisáž detských výtvarných prác, ktoré žiaci zaslali do regionálnej súťaže „S knihou do neznáma“. Vernisáže sa zúčastnili triedne kolektívy 5.B z Katolíckej spojenej školy, 3.C zo ZŠ Mostná, 4.B zo ZŠ Mostná a verejnosť. O vynikajúcu atmosféru sa postaralo hudobné vystúpenie „Melódie na počúvanie“. Pod vedením pedagogičky Mgr. art. Evy Blaškovičovej, ArtD. vystúpili štyri žiačky ZUŠ: Hana Poláková, Diana Blaškovičová, Karin Matúšová a Eliška Jakubíková.
Vystavené práce si môžete prísť pozrieť do konca júna v čase od 9:00-16:00.

Slávka

Prečítajte si všetky články od: Slávka Haverlíková