Report – V knižnici besedovali oceňovaní autori Vlado Balla a Nicol Hochholczerová

Vo štvrtok 23. marca boli hosťami Knižnice Antona Bernoláka v Nových Zámkoch oceňovaný regionálny autor Vlado Balla a Nicol Hochholczerová. Na besede ich sprevádzal novozámocký rodák, publicista a spisovateľ Marek Hudec.Vlado Balla je novozámocký rodák, úspešný autor, ktorý má na svojom konte vyše desiatku kníha jeho poviedky boli preložené do viacerých jazykov. Za svoju tvorbu získal viacero prestížnych ocenení. Nicol Hochholczerová, rodáčka z Rimavskej Soboty, debutovala v roku 2021 netradičnou novelou Táto izba sa nedá zjesť, za ktorú získala ocenenie Mladý tvorca od Nadácie Tatra banky. Tituly oboch autorov nájdete v našom knižničnom fonde.