report – S kapitánom v oblakoch

Vo štvrtok 22.9. 2022 sa v priestoroch knižnice konala autorská beseda Kristíny Baluchovej. Zúčastnili sa jej triedne kolektívy tretieho ročníka zo ZŠ na Devínskej ulici. Autorka prostredníctvom interaktívnej prednášky a rozhovorov so žiakmi predstavila svoje doteraz vydané knihy pre deti. Nechýbalo ani autorské čítanie, ktoré bolo spojené i s čítaním jednej žiačky. Ďakujeme veľmi pekne autorke za podnetné dopoludnie, ktoré pripravila pre žiakov a ich pedagógov.

Slávka

Prečítajte si všetky články od: Slávka Haverlíková