report – Poetické pásmo s Erikom Ondrejičkom – Hudba v poézii

V pondelok 24. októbra sa priaznivci poézie stretli s významným slovenským spisovateľom Erikom Ondrejičkom, ktorého diela sú známe u nás i vo svete. Podujatie moderovala Jitka Rožňová, vysokoškolská pedagogička, prekladateľka a autorka dvoch básnických zbierok.

Návštevníci podujatia sa presvedčili, že tvorba Erika Ondrejičku je umelecky vyzretá, hĺbavá, estetická a muzikálna. Ukážka z autorovho diela zaznela v podaní recitátorov Literárneho klubu Generácie pri Knižnici Antona Bernoláka v Nových Zámkoch i samotného autora.

Slávka

Prečítajte si všetky články od: Slávka Haverlíková