Report – Mladá talentovaná autorka Viktória Dominová besedovala v knižnici so študentmi

V stredu 8. marca bola hostkou na besede v knižnici mladá talentovaná autorka Viktória Dominová. Autorka, ktorá má na konte už osem kníh a začala písať v mladom veku, študentom z novozámockého gymnázia predstavila svoje tituly S úctou, Priateľ, To najhoršie v nás, Zoznam prianí, Trpká príchuť klamstva a trilógiu Nepriatelia Urdisu. Autorka študentom predstavila aj svoju horúcu novinku s názvom Mamina lož, ktorá vyjde 22.marca. Účastníkov besedy zaujala aj pútavým rozprávaním o tom, ako je možné na Slovensku vydať vlastnú knihu. Tituly Viktórie Dominovej nájdete aj v našom knižničnom fonde.