Report – Knižnica hostila na besede Mons. Františka Kapusňáka

V pondelok 24. apríla sa v priestoroch Knižnice Antona Bernoláka v Nových Zámkoch konalo stretnutie a beseda s Mons. Františkom Kapusňákom. Ten návštevníkom knižnice porozprával o svojom detstve, dospievaní, duchovnej ceste a misijnej službe. Podujatie s názvom Nežnosť je kútik v srdci, kde sa človek človeka nebojí bolo spojené s čítaním autorských textov v podaní členov Literárneho klubu Generácie. Na besede vystúpil hudobný hosť Tóth Lehel.