Report – Keď fotografia rozpráva

Keď fotografia rozpráva je názov aktuálnej výstavy Máriusa Sordela v Knižnici Antona Bernoláka v Nových Zámkoch. Vernisáž sa konala 9. mája 2022 a poďakovanie riaditeľky knižnice Ing. Heleny Bohátovej, PhD. patrilo všetkým zainteresovaným:
Veronike Juhászovej – za spev vlastných skladieb a hru na gitare.
Kurátorovi výstavy: RNDr. Štefanovi Prónaymu – za predstavenie výstavy a vyzdvihnutie kvality vystavených fotografií.
Autorovi výstavy: Máriusovi Sordelovi, ktorý prostredníctvom vystavených fotografií vyvolal u návštevníkoch atmosféru pokoja.

„Máriusa Sordela pri fotografovaní fascinuje ľudská tvár, jej zmeny v okamihu, úprimný detský pohľad, radosť, jednoducho ľudská prirodzenosť, čistá duša a nevinnosť.“

Pravú krásu umeleckých fotografií môže pocítiť každý, kto navštívi uvedenú výstavu. Výstava potrvá do 31. mája 2022. Návštevné hodiny sú od 8:00 do 16:00 od pondelka do piatku.

Veronike Juhászovej – za spev vlastných skladieb a hru na gitare.

Slávka

Prečítajte si všetky články od: Slávka Haverlíková