Report – Beseda s Gustávom Murínom

Vo štvrtok 13. apríla bol hosťom knižnice spisovateľ, publicista a vedec Gustáv Murín, ktorý predstavil svoju najnovšiu knihu s názvom Návod na šťastné partnerstvo. Gustáv Murín je autorom mnohých románov, noviel, poviedok, vedecko-popularizačných štúdií o biológii, popularizačných encyklopédií, faktografií o organizovanom zločine, úvah o manželstve a dlhovekosti. Doposiaľ vydal 69 kníh, ktoré boli preložené do päťdesiatich jazykov. Podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.