report – Beseda s autorkou Majkou Danihelovou

V stredu 5. októbra hostila v doobedňajších hodinách knižnica známu novozámockú autorku Majku Danihelovú. Autorskú besedu si v spoločenskej sále knižnice vypočuli študentky tretieho ročníka Strednej odbornej školy zdravotníckej a študenti štvrtého ročníka Spojenej strednej školy v Nových Zámkoch, ktorým predstavila svoje knihy – prvý diel fantasy trilógie V znamení ametystu a prvý diel temnej romance – Dedička ruže. Študentom zároveň priblížila svoju editorskú prácu vo vydavateľstve a cestu k vydaniu vlastnej knihy. Tituly Majky Daniehelovej nájdete aj v našom knižničnom fonde.

Podujatie pripravila knihovníčka Slávka

Slávka