Knižnica privítala seniorov s bohatým adventným programom

V utorok 5. decembra privítala Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch seniorov zo Zariadenia sociálnych služieb Vek Nádeje, ktorým ponúkla bohatý adventný program. K predvianočnému obdobiu nepochybne patrí čítanie príbehov, básní a poviedok a práve tieto vyčarili našim návštevníkom úsmev na tvári. Našich hostí potešilo aj vystúpenie druhákov zo ZŠ Devínska, ktorí si pod vedením p. u. Anetty Peternai nacvičili predstavenie o vianočných zvykoch a tradíciách. Seniori si spoločne s knihovníčkou Gizkou zaspomínali aj na svoje vianočné zvyky a tradície.

Knižnica sa teší z úspešnej spolupráce so zariadeniami sociálnych služieb na území mesta a bude v nej pokračovať i v budúcnosti.

Natália

Prečítajte si všetky články od: Natália Nagyová

Zdriaďovateľom knižnice je Nitriansky samosprávny kraj Mesto Nové Zámky InfoLib Fond na podporu kultúry národnostných menšín Fond na podporu umenia Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči Knižnično-informačný systém DAWINCI InfoGate Partnerská knižnica Národnej rady SR Sídlo je prístupné podľa štandardov Blind Friendly
Odoberajte Newsletter