Knižnica pripravila pri príležitosti Mesiaca úcty k starším pre seniorov posedenie pri čaji a dobrej hudbe

Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch v spolupráci s OZ Knižnica pre všetkých pripravila vo štvrtok 26. októbra pri príležitosti Mesiaca úcty k starším pre klientov Zariadenia sociálnych služieb VEK NÁDEJE v Nových Zámkoch posedenie pri čaji a dobrej hudbe. Knihovníčka Gizka si pre seniorov pripravila viaceré zaujímavé aktivity. Na začiatku si vypočuli krátku poviedku na pohladenie duše. Druhá aktivita sa niesla v duchu tréningu pamäte. Ako prekvapenie bola pre nich pripravená krátka hudobná ukážka v podaní pedagógov zo ZUŠ v Nových Zámkoch, manželov Bukaiových. Na záver posedenia si prezreli výstavu lekárnika a umelca Mira Vörösa. Seniorov sme si uctili ručne robenými srdiečkami. Teší nás, že seniori odchádzali z knižnice s pozitívnymi pocitmi z príjemne stráveného doobedia.Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch dlhodobo pracuje s klientmi zo zariadení sociálnych služieb na území mesta a v týchto podujatiach bude pokračovať aj v budúcnosti.