Knižnica hostila seniorov zo Zariadenia sociálnych služieb Vek Nádeje v Nových Zámkoch

V piatok 26. mája privítala Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch seniorov zo Zariadenia sociálnych služieb Vek Nádeje v Nových Zámkoch. Knihovníčka Gizka si pre nich pripravila viacerézaujímavé aktivity. Na začiatku si seniori vypočuli príbeh na pohladenie duše o starom otcovi a vnučke z knihy Slepačia polievka pre dušu. Druhá aktivita bola zameraná na emócie, pri ktorej siúčastníci vybrali jednu z kariet a na základe toho, čo v nich evokovala, porozprávali o svojich pocitoch a emóciách. Súčasťou podujatia bola aj interaktívna hra, v rámci ktorej si seniori vytvárali svoj imaginárny svet.Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch dlhodobo pracuje s klientmi zo zariadení sociálnych služieb na území mesta a v týchto podujatiach bude pokračovať aj v budúcnosti.