report – Václav Strejček – z archívu 2

Hudobno-humorné pásmo v réžii a podaní Václava Strejčeka, ktoré sa konalo 22. augusta 2022 v Knižnici Antona Bernoláka v Nových Zámkoch splnilo očakávania každého diváka. Bolo plné humoru, poézie, zazneli aforizmy i vtipy. Scénka v podaní Marietty Habrmanovej a Václava Strejčeka s názvom Zoznamka zaujala hereckým majstrovstvom oboch hercov. Sálou sa ozýval potlesk a smiech. Vymedzený čas rýchle uplynul, ale odísť sa nechcelo nikomu. Václav Strejček je uznávaným regionálnym autorom. Venuje sa dramatickej tvorbe, písaniu a réžii divadelných hier, scénok, aforizmov, vtipov, básní a ich recitácii a aj herectvu. Je aktívnym členom Literárneho klubu GENERÁCIE pri Knižnici Antona Bernoláka v Nových Zámkoch.

Slávka

Prečítajte si všetky články od: Slávka Haverlíková