Report – Knižnica privítala trénerov a držiteľov prestížnych ocenení vo fitness a kulturistike

V pondelok 13. februára privítala Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch držiteľov viacerých prestížnych ocenení v kulturistike a fitness Miloša Dolanského a jeho manželku Nikoletu Dolanskú Šubovú, ktorí porozprávali o zdravom životnom štýle a zákulisí fitness a kulturistiky. Návštevníci sa dozvedeli, ako si zostaviť zdravý a vyvážený jedálniček, ako správne cvičiť vo fitness centre a ako je možné, si čo najlepšie rozvíjať svoj svalový potenciál. Nechýbala ani osveta o tom, aké sú anabolické steroidy škodlivé a prečo sa im vyhýbať.

Besedy na tému zdravého životného štýlu sú novinkou knižnice tento školský rok a budeme v nich pokračovať aj v budúcnosti.