report – Knižnica pozýva na rozprávkové stredy s vílou Knihomilou

NOVÉ ZÁMKY 24.1.2023 – Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch pripravila vo februári pre  rodiny s deťmi cyklus komunitných podujatí s názvom Rozprávková streda s vílou Knihomilou. Nadviaže tým na svoj úspešný projekt adventného čítania. Pre deti sú pripravené rozprávky, ktoré im prečíta knihovníčka Silvia, zábavné kvízy a omaľovánky.

„Čítanie rozprávok je pre deti veľmi dôležité. Deti sa pomocou rozprávok ocitnú v čarovnom svete, kde je všetko možné, odbúrajú stres a uveria v šťastné konce,“ povedala riaditeľka Knižnice Antona Bernoláka v Nových Zámkoch Ing. Helena Bohátová, PhD.

Návštevníci si môžu prísť vypočuť rozprávky každú stredu (1. februára, 8.februára, 15.februára a 22. februára) od 15.00 hod do 17.00 hod.