Report – Beseda s Braňom Jobusom

Beseda Braňa Jobusa v Knižnici Antona Bernoláka v Nových Zámkoch sa niesla v znamení smiechu a hudby

V utorok 14. marca hostila Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch známeho speváka, hudobníka, spisovateľa, herca a moderátora Braňa Jobusa, ktorý hravou formou predstavil žiakom zo ZŠ Mostná, ZŠ Devínska a ZŠ G. Bethlena svoj život a tvorbu. Multitalentovaný umelec, ktorý má na svojom konte už vyše 22 kníh, zasvätil prítomných žiakov do tvorby svojich kníh, piesní a koncertov. Okrem čítania úryvkov z autorových kníh sa na besede aj spievalo. Tituly Braňa Jobusa nájdete aj v našom knižničnom fonde.