260. výročie narodenia Antona Bernoláka

Riaditeľka knižnice Antona Bernoláka v Nových Zámkoch Ing. Helena Bohátová, PhD. sa v nedeľu 2. októbra zúčastnila slávnostného kladenia vencov pri soche Antona Bernoláka pri príležitosti osláv jeho 260. výročia narodenia. Zároveň si v Dome kultúry na Hlavnom námestí prezrela výstavu detských prác, ktoré v rámci interaktívnej prednášky o živote a tvorbe Antona Bernoláka vytvorili v knižnici nadaní žiaci zo ZŠ na Devínskej ulici. Výstavu detských prác je možné pozrieť si do nedele 16. októbra.