Rozlúčkové stretnutie členov sci-fi klubu Orion

V piatok 9. júna sa konalo rozlúčkové stretnutie členov sci-fi klubu Orion. Podujatie sa uskutočnilo pri príležitosti odchodu do dôchodku zakladajúceho člena a vedúceho klubu Ondreja Trepáča. 

„Za tých vyše 34 rokov odviedol klub slušnú prácu. V jeho radoch sa vystriedali stovky ľudí, ktorí dostali možnosť rozumne tráviť voľný čas, ale aj možnosť prezentovať svoje názory, myšlienky a znalosti,“ povedal Ondrej Trepáč. 


Klub od septembra prechádza na novú formu fungovania, s výrazne menším počtom evidovaných členov. Klub bude aj naďalej otvorený pre nových aj doterajších členov. Záujemcovia o členstvo v klube sa môžu informovať ohľadom bližších informácií na e-mailovej adrese: ondrej.trepac@gmail.com. Oznamy o stretnutiach klubu budú sprístupnené na nástenkách v knižnici a na sociálnych sieťach.

„Členovia sci-fi klubu Orion sa opäť stretnú v septembri. Stretnutia klubu sa budú konať raz do mesiaca – vždy druhý piatok v mesiaci o 17:00 h v priestoroch knižnice. Podujatia sa budú konať formou voľnej diskusie, nebudú vopred dohodnuté žiadne konkrétne témy, pokiaľ by však niekto mal záujem prezentovať nejakú zaujímavú tému súvisiacu s vedeckou fantastikou, iniciatíve sa medze nekladú,“ dodal Ondrej Trepáč.

Natália

Prečítajte si všetky články od: Natália Nagyová

Zdriaďovateľom knižnice je Nitriansky samosprávny kraj Mesto Nové Zámky InfoLib Fond na podporu kultúry národnostných menšín Fond na podporu umenia Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči Knižnično-informačný systém DAWINCI InfoGate Partnerská knižnica Národnej rady SR Sídlo je prístupné podľa štandardov Blind Friendly
Odoberajte Newsletter