Vyhodnotenie študentských prác

Detaily podujatia

Kedy: Pondelok 22. máj 2023 o 10:45 - Pondelok 22. máj 2023 do 11:45

Kde: SOŠ hotelových služieb a obchodu

OZ Knižnica pre všetkých v spolupráci s Knižnicou Antona Bernoláka v Nových Zámkoch a SOŠ hotelových služieb a obchodu v Nových Zámkoch organizujú prednášku v rámci projektu Rozum do vrecka – alebo ako sa nestratiť v pretlaku informácií .

· Študenti odprezentujú svoje záverečné práce.

· Odborná komisia v zložení – zástupkyňa riaditeľa SOŠ hotelových služieb a obchodu v Nových Zámkoch, členka predsedníctva OZ Knižnica pre všetkých a redaktorka spravodajstva RTVS posúdia kvalitu odprezentovaných študentských videí.

· Najprofesionálnejšie spracované video s najhodnotnejším obsahom získa cenu OZ Knižnice pre všetkých pre mladých mediálnych tvorcov. Všetci účastníci získajú certifikát o absolvovaní projektu.

Zdriaďovateľom knižnice je Nitriansky samosprávny kraj Mesto Nové Zámky InfoLib Fond na podporu kultúry národnostných menšín Fond na podporu umenia Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči Knižnično-informačný systém DAWINCI InfoGate Partnerská knižnica Národnej rady SR Sídlo je prístupné podľa štandardov Blind Friendly
Odoberajte Newsletter