Rozprávkové hádanky zajaca z cylindra spojené s tajničkou

Detaily podujatia

Kedy: Piatok 24. máj 2024 o 11:00 - Piatok 24. máj 2024 do 12:00

Kde: Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch, Turecká 36, detský kútik

Pre triedne kolektívy 1. ročníka má knihovníčka Katina pripravené literárne podujatie s názvom Rozprávkové hádanky zajaca z cylindra spojené s tajničkou. Žiakov čaká rozprávanie o kúzelníckom zajkovi, ktorý nechcel prežiť svoj život v tme a nevedomosti cylindra a preto z neho ušiel. Knihovníčka má pre prvákov pripravené rozprávkové hádanky, ako aj zábavnú tajničku. Podujatie preverí každú jednu hlavičku z písmen abecedy a čísiel. Dňa 24.5. je podujatie uzavreté pre triedny kolektív 1.B z Katolíckej spojenej školy.