Pátranie s detektívnou kanceláriou LasseMaja

Detaily podujatia

Kedy: Utorok 6. február 2024 o 10:30 - Utorok 6. február 2024 do 11:30

Kde: Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch, Turecká 36, detský kútik

Pre tretiakov zo ZŠ G. Bethlena (3.A) je v utorok 6. februára o 10.30 h pripravené literárne podujatie s názvom Pátranie s detektívnou kanceláriou LasseMaja. Žiaci sa zahrajú na detektívov a pomôžu hlavným hrdinom obľúbenej detskej detektívky z pera švédskeho spisovateľa Martina Widmarka vyriešiť záhadu ukradnutých psov. Cieľom tohto interaktívneho podujatia je hravou formou podporiť logické myslenie u detí. Podujatie pripravuje knihovníčka Naty.