Regionálna literárna súťaž S knihou do neznáma

Detaily podujatia

Kedy: Piatok 1. október 2021 o 08:00 - Piatok 29. apríl 2022 do 12:00

Kde:

Ponúkame vám možnosť zúčastniť sa regionálnej literárnej súťaže S knihou do neznáma, určenej pre žiakov základných a špeciálnych škôl. Cieľom súťaže je v deťoch prehĺbiť záujem o literatúru, podporiť ich fantáziu a kritické myslenie, no zároveň ich aj príjemne pobaviť.

Do projektu sa môžu zapojiť triedne kolektívy 1. až 4. ročníka základných škôl, triedne kolektívy špeciálnych škôl, ale aj jednotlivci.
Všetky dôležité informácie pre zapojenie sa, súťažné úlohy a termíny, nájdete rozkliknutím na obrázok alebo TU (PDF na stiahnutie).

Link na prihlásenie do súťaže: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSer_XBLZ3p19r6RONddp0GMv2RgdxCzDhjOJX5-Zjwlm3wdIw/viewform

Zdriaďovateľom knižnice je Nitriansky samosprávny kraj Mesto Nové Zámky InfoLib Fond na podporu kultúry národnostných menšín Fond na podporu umenia Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči Knižnično-informačný systém DAWINCI InfoGate Partnerská knižnica Národnej rady SR Sídlo je prístupné podľa štandardov Blind Friendly
Odoberajte Newsletter