Mediálna realita a jej účinky na človeka

Detaily podujatia

Kedy: Štvrtok 26. január 2023 o 12:30 - Štvrtok 26. január 2023 do 13:30

Kde: SOŠ hotelových služieb a obchodu v Nových Zámkoch

OZ Knižnica pre všetkých v spolupráci s Knižnicou Antona Bernoláka v Nových Zámkoch a SOŠ hotelových služieb a obchodu v Nových Zámkoch organizujú prednášku v rámci projektu Rozum do vrecka – alebo ako sa nestratiť v pretlaku informácií.

Vďaka prednáške sa študenti dozvedia:

· Čo znamená pojem mediálna realita a aké sú jej účinky na človeka?

· Aké funkcie plnia médiá?

· Ako sa nestať závislým a ako si zadefinovať svoje hranice v súvislosti s konzumáciou médií?

· Súčasťou prednášky bude aktivita s názvom Môj deň s médiami, kde budú mať študenti za úlohu napísať, s akými masmédiami sa počas dňa stretávajú, ako ich využívajú a koľko času im venujú.

PREDNÁŠAJÚCE:

Mgr. Natália Nagyová