Detektívne pátranie s grófom Draculom

Detaily podujatia

Kedy: Pondelok 20. marec 2023 o 11:00 - Pondelok 20. marec 2023 do 12:00

Kde: Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch, Turecká 36, detský kútik

Pre žiakov 4., 5. a 6. ročníka zo ZŠ Hradná je počas mesiaca marec pripravené literárne podujatie s názvom Detektívne pátranie s grófom Draculom. Knihovníčka Alča bude s deťmi pracovať s knihou Gareth P. Jones : Vyrieš svoj vlastný prípad – Stroj na strašidlá. Žiakom sa ozrejmí dej knihy a prečítajú sa konkrétne ukážky. Následne ich bude čakať niekoľko zaujímavých aktivít. Víťazná skupina týchto aktivít napíše svoje mená na papierik, ktorý sa hodí do škatule a na konci marca, mesiaca knihy, sa vylosuje víťaz, ktorý získa vecnú cenu. 20. marca je podujatie uzavreté pre triedny kolektív 4.B.

Upozornenie: sledujte nás na soc. sieťach.