Čarovná truhlica/A ládikó – Rozprávky pre deti s ponaučením

Detaily podujatia

Kedy: Streda 5. jún 2024 o 10:30 - Streda 5. jún 2024 do 11:30

Kde: Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch, Turecká 36, detský kútik

V stredu 5. júna o 9.00 h a o 10.30 h sa žiaci dvoch prváckych tried zo ZŠ G. Czuczora s vyučovacím jazykom maďarským zúčastnia na literárnom podujatí s názvom Rozprávky pre deti s ponaučením. Na žiakov čaká dramatizácia rozprávky spojená s interaktívnymi hrami. Cieľom podujatia je docieliť, aby si deti začali viac všímali svoje okolie, veci a ľudí, ktorí ich obklopujú. Na podujatí si žiaci vyskúšajú aktivity, ktoré majú za úlohu podporiť empatické vnímanie a aktívnejšiu všímavosť. Súčasťou podujatia bude aj náučná hra o knižnici.