Bezpečne v online svete

Detaily podujatia

Kedy: Štvrtok 24. november 2022 o 09:00 - Štvrtok 24. november 2022 do 10:00

Kde: SOŠ hotelových služieb a obchodu, Nové Zámky

Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch a Nitriansky samosprávny kraj organizujú v rámci Týždňa počítačovej bezpečnosti interaktívnu prednášku na tému Bezpečnosť v online priestore.

Vďaka našej prednáške sa študenti dozvedia:

-Ako sa bezpečne pohybovať v online svete?
-Ako si chrániť svoje počítače, tablety, mobily, ale predovšetkým súkromie a osobné údaje?
– Ako sa chrániť pred negatívnymi javmi na internete – kyberšikanou a online predátormi?
-Čo robiť v prípade, že som sa stretol s kyberšikanou a online predátormi?
-Ako sa nestať závislým a ako si zadefinovať svoje hranice v súvislosti s konzumáciou médií?

Prihlasovanie

Prihlásenie sa na prednášku je možné do 16.11. 2022 na: marketing@abkniznica.sk alebo na telefónnom čísle 0915770654.

Dňa 24. 11. sa prednášky zúčastnia triedne kolektívy SOŠ hotelových služieb a obchodu.