Anton Bernolák ako hrdina komiksu – ako vidia Bernoláka tínedžeri v 21. storočí

Detaily podujatia

Kedy: Piatok 13. január 2023 o 14:00 - Utorok 31. január 2023 do 14:00

Kde:

Knižnica v rámci osláv 210. výročia úmrtia Antona Bernoláka pripravila pre verejnosť v spolupráci so ZŠ G. Bethlena originálnu výstavu žiackych prác s názvom Anton Bernolák ako hrdina komiksu – ako vidia Bernoláka tínedžeri v 21. storočí. Výstava bude prístupná pre verejnosť od piatku 13. januára do utorka 31. januára počas pracovných dní v Dome Kultúry na Hlavnom námestí.