100 rokov s Disney

Detaily podujatia

Kedy: Streda 17. máj 2023 o 13:30 - Streda 17. máj 2023 do 14:30

Kde: Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch, Turecká 36, klubovňa

Tento rok si Disney pripomína 100 rokov. Pri tejto príležitosti knižnica pripravila podujatie pre krúžok Šikovné ručičky, počas ktorého sa deti prenesú medzi najznámejšie Disney postavičky. V príbehu, ktorý vybrala knihovníčka Katina nebudú chýbať ikonickí Mickey Mouse a Káčer Donald. V druhej časti podujatia deti čakajú tvorivé dielne, počas ktorých si vyrobia Disney záložky.