Vianočná Rozprávková streda s vílou Knihomilou a čarovným príbehom Somárik a vianočný anjel

V stredu 13. decembra sa konalo obľúbené komunitné podujatie pre rodiny s deťmi s názvom vianočná Rozprávková streda s vílou Knihomilou.

V úvode podujatia sa knihovníčka s deťmi rozprávala o vianočných zvykoch a tradíciách, ktoré sa dodržiavali v minulosti a prežili dodnes. Deti si vypočuli aj čarovný príbeh od Otfrieda Preusslera s názvom Somárik a vianočný anjel. Súčasťou podujatia boli tvorivé dielne, v ktorých si deti vyrobili vianočný stromček.

Podujatie pripravila knihovníčka Naty.